Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Dziale Cyberbezpieczeństwa
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna
27. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • reagowanie na incydenty bezpieczeństwa teleinformatycznego i usuwanie skutków zaistniałych zagrożeń cybernetycznych, w tym analizowanie zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych
  • współpraca z administratorami sieci / systemów teleinformatycznych w zakresie wyjaśniania incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego
  • administrowanie systemami bezpieczeństwa IT, w szczególności systemami klasy SIEM/SOAR, EDR, skaner podatności, XDR
  • dostrajanie systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego, analiza i konfiguracja reguł oraz polityk bezpieczeństwa zaimplementowanych na infrastrukturze bezpieczeństwa IT
  • szacowanie ryzyka i konsekwencji naruszenia bezpieczeństwa informacji
  • wykrywanie podatności i zarządzanie podatnościami w systemach teleinformatycznych
  • opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych procedur związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym Spółki
  • udział w prowadzeniu audytów wewnętrznych z obszaru bezpieczeństwa informacji na zgodność z wymaganiami normy ISO/IEC 27001

Nasze wymagania

  • udokumentowane min. 3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym w realizacji zadań związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym
  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu informatyki lub zarządzania systemami IT
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa sieciowego (mile widziana znajomość środowiska systemu klasy SOAR, XDR, NGFW, WAF)
  • praktyczna wiedza w zakresie administrowania systemami Windows Serwer i Linux
  • znajomość środowiska VMware
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2- zmianowym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • specjalista cyberbezpieczeństwa

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 135-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)
  • 3 godziny dla rodziny – dodatkowy czas wolny
  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

(Pion Informatyki i Telekomunikacji/ Dział Cyberbezpieczeństwa)

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą o 135 letniej tradycji!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030