Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Finansowo-Księgowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
14. 9. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

  • udział w pracach związanych z przygotowaniem planu finansowego oraz jego zmian,
  • dokonywanie bieżących analiz realizacji planu finansowego w celu optymalnego wydatkowania środków,
  • wystawianie limitów zaciągania zobowiązań do wysokości planu finansowego,
  • ustalanie limitów wydatków dla komórek organizacyjnych Agencji, weryfikacja zgłaszanych przez nie zmian,
  • sporządzanie sprawozdań budżetowych i sprawozdań z realizacji dotacji,
  • przygotowywanie raportów/zestawień na potrzeby Kierownictwa Agencji, jak również komórek organizacyjnych.

Oczekujemy (wymagania konieczne)

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe w zakresie zbieżnym z zakresem obowiązków przewidzianym na wskazanym stanowisku (min. 3 lata dla Starszego Specjalisty oraz min. 5 lat dla Głównego Specjalisty);
  • biegła znajomość i obsługa pakietu MS Office, szczególnie Excel;
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy w systemach analitycznych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rzetelność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • preferowane wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii,
  • znajomość ustawy o finansach publicznych oraz aktów wykonawczych w zakresie planów finansowych i sprawozdawczości budżetowej,
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach sektora finansów publicznych,
  • znajomość klasyfikacji budżetowej,
  • znajomość zasad funkcjonowania funduszy unijnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567