Starszy Specjalista ds wdrożeń systemów ERP
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
KOTRAK S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Starszy Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP

Lokalizacja:

Katowice

Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie systemów ERP u naszych klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem i specyfikacjami.
  • Konfiguracja i dostosowywanie systemów ERP do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Szkolenie użytkowników i personelu klienta w zakresie korzystania z nowego systemu.
  • Współpraca z klientami w celu identyfikacji ich wymagań i dostosowywania rozwiązań do ich potrzeb.
  • Rozwiązywanie problemów i wsparcie techniczne dla klientów w okresie wdrożenia.
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej i raportów z postępu projektów.
  • Monitorowanie projektów wdrożeniowych oraz zarządzanie ryzykiem.
  • Współpraca z zespołem deweloperów i Kierownikiem Projektu.

Podstawowe wymagania:

  • Doświadczenie w wdrażaniu systemów Comarch ERP,
  • Umiejętność pracy z klientem, zarówno podczas analizy wymagań, jak i szkolenia użytkowników.
  • Znajomość procesów biznesowych oraz umiejętność dostosowywania systemów ERP do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Umiejętność analizy danych, identyfikacji problemów i ich rozwiązywania.
  • Umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
  • Znajomość dowolnego narzędzia do modelowania procesów biznesowych.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy,
  • Znajomość j. angielskiego.

Dodatkowe wymagania:

  • Certyfikaty związane z systemami ERP.
  • Znajomość języków programowania lub bazy danych.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami.
  • Zrozumienie technologii informatycznych i umiejętność integracji systemów.
  • Znajomość branży, w której operujemy.
  • Znajomość systemów Comarch ERP XL i Optima obszar logistyka, produkcja,
  • Znajomość platformy Jira.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851