Konsultant ds. wdrożeń systemów TMS/WMS
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
PracBaza.pl
23. 5. 2024

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają systemy do zarządzania logistyką i transportem klasy WMS/TMS. Jeśli chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.
SZUKAMY kandydatów, którzy:
- Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP, WMS lub TMS
- Jeśli dotychczasowe doświadczenie z systemami IT nie dotyczyło wdrożeń, mile widziane jest doświadczenie zdobyte w pracy na oprogramowaniu klasy ERP/WMS/TMS w zakresie obsługi jako kluczowy użytkownik, administrator lub serwisant itp.
- Wykazują się znajomością procesów biznesowych i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze logistyki i transportu
- Posługują się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu minimum dobrym (do wewnętrznych kontaktów w firmie, praca z dokumentacją projektową)
- Ukończyli studia o profilu logistycznym, informatycznym, produkcyjnym lub ekonomicznym
- Dysponują prawem jazdy kat. B
- Są mobilni w kwestii wyjazdów do Klienta (wdrożeń)
ZADANIA na stanowisku:
- Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań w obszarach: logistyka, transport, spedycja
- Konfiguracja i personalizacja autorskiego systemu klasy TMS
- Wsparcie techniczne i merytoryczne Klienta w trakcie trwania projektu
- Testowanie wdrażanych rozwiązań
- Wsparcie Klienta po wdrożeniu
- Szkolenia użytkowników końcowych z obsługi systemu
- Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu
OFERTA zatrudnienia:
- Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: od 6000 zł do 10 000 zł netto / miesiąc (UoP) lub ekwiwalent na B2B uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
- Po okresie wdrożenia na nowe stanowisko, możliwość pracy hybrydowej
- Samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
- Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
- Forma zatrudnienia dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
- Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

  • Praca Bielsko-Biała
  • Konsultant Bielsko-Biała
  • Konsultant ślubny Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509