Starszy specjalista ds. standardów IT​
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
CENTRUM INFORMATYKI RESORTU FINANSÓW
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • określanie zasad i procedur wytwarzania systemów informatycznych, w tym udział w wypracowaniu i realizacji metodyki wytwórczej, w szczególności obszaru utrzymania aplikacji
  • zarządzanie zasobami projektowymi
  • koordynowanie i wsparcie działań dotyczących inicjatyw biznesowych w obszarze IT
  • nadzór nad repozytorium dokumentacji IT oraz poprawnością tworzonej dokumentacji projektowej
  • zarządzanie portfelem projektów
  • kontrola i monitoring przebiegu projektów
  • rozwój i wsparcie komunikacji w organizacji i w projekcie
  • rozwiązywanie konfliktów między projektami
  • raportowanie projektowe, portfelowe i zarządcze
  • nadzór nad budżetem projektów
  • nadzór nad zamówieniami u dostawców zewnętrznych
  • doradztwo wewnętrzne w obszarze zarządzania projektami

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe - preferowane informatyczne
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami IT
  • znajomość zagadnień związanych z postępowaniami przetargowymi
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze IT
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • skuteczna komunikacja
  • dokładność

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania IT
  • doświadczenie z zakresu zarządzania projektami
  • zdolności analityczne
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne
  • samodzielność w organizacji pracy i realizacji powierzonych zadań
  • znajomość systemu JIRA, Confluence

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. "trzynastkę"
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dostęp do kafeterii z benefitami
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • korzystne warunki na pakiety prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie
  • możliwość pracy hybrydowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ważne:

  • nr referencyjny: 63/2024
  • nazwa stanowiska zgodna z Rozporządzeniem: starszy specjalista
  • zatrudniona osoba zostanie poddana postępowaniu sprawdzającemu zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (tj. Dz. U. z 2019 poz. 742 z późn. zm.)

Jesteśmy publicznym FinTechem. Działamy jako centrum usług wspólnych w obszarze IT dla całego sektora finansów publicznych w kraju. Utrzymujemy, administrujemy i monitorujemy ponad 800 usług IT dla Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej. Posiadamy jedno z największych Data Center w polskiej administracji publicznej. Zarządzamy wielkimi wolumenami danych - polskich podatników. Działamy w środowisku IT opartym o najnowsze technologie klasy Enterprise (Linux, Windows, BigData/Hadoop, Cloud, bazy relacyjne, serwery aplikacyjne).

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696