Starszy Specjalista Ds. Rekrutacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Tarczyński S.A.
28. 9. 2024

Twój zakres obowiązków: Współpraca z zewnętrznymi agencjami świadczącymi usługi rekrutacyjne, Negocjacje warunków współpracy z nowymi agencjami oraz renegocjacje umów z obecnymi, Aktywne pozyskiwanie kandydatów z działań własnych, Docieranie do kandydatów nieaktywnych na rynku pracy przez działania direct search, Udział w spotkaniach z nowymi agencjami dot. warunków współpracy, Doskonalenie oraz koordynowanie procesów onboardingowych, Uczestnictwo w Targach Pracy, Giełdach oraz innych wydarzeniach promujących wizerunek pracodawcy, Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, selekcja CV, prowadzenie spotkań, składanie ofert), Stała współpraca z menadżerami w zakresie identyfikacji potrzeb rekrutacyjnych, Wsparcie kadry menadżerskiej w aspektach personalnych, Przygotowywanie raportów i zestawień w ramach prowadzonych zadań, Realizacja polityki personalnej i rozwój narzędzi HR (takich jak ocena i rozwój pracowników, systemy motywacyjne) zgodnie ze standardami firmy. Nasze wymagania: Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej, Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność koordynowania od kilku do kilkunastu projektów jednocześnie, Znajomość rynku pracy oraz aktualnych trendów rekrutacyjnych, Umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów kwalifikacyjnych oraz przeprowadzania różnych technik oceny kandydatów, Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu pozytywnych relacji, Praktyczna znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz narzędzi sourcingu, Prawo jazdy kat. B, Gotowość do pracy stacjonarnej podczas okresu wdrożenia w lokalizacji firmy: Ujeździec Mały (35 km od Wrocławia) - po okresie wdrożenia w systemie hybrydowym 3 dni z biura / 2 dni HO Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, itp.). To oferujemy: Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii, Program wdrożeniowy oraz wsparcie zespołu, Bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami, Kartę Multisport, prywatną opiekę Luxmed, ubezpieczenie grupowe, kasę zapomogowo-pożyczkową, Bony i bogate paczki świąteczne, Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski, Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika). Tarczyński S.A. Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii. Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392