Starszy Specjalista ds. ochrony danych osobowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
KPMG
7. 2. 2024

Zespół Information Security dba o bezpieczeństwo zarówno danych firmy, jak i klientów. Opracowujemy i promujemy standardy w zakresie bezpieczeństwa, dostępności, integralnośći oraz poufności informacji. Wspieramy działy biznesowe w osiąganiu ich celów, równocześnie ograniczając ryzyko naruszenia bezpieczeństwa informacji do akceptowalnego poziomu.

Opis stanowiska:

Pełnienie funkcji zastępcy Inspektora Ochrony Danych i wspieranie IOD w wykonywaniu zadań określonych w RODO, w szczególności:

  • Opiniowanie umów powierzenia przetwarzania danych osobowych
  • Przygotowywanie klauzul informacyjnych oraz klauzul zgód na przetwarzanie danych osobowych
  • Udzielanie odpowiedzi na żądania osób, których dane dotyczą
  • Wsparcie w procesie obsługi naruszeń ochrony danych osobowych
  • Przeprowadzanie audytów zgodności organizacji z zasadami ochrony danych osobowych
  • Udzielanie informacji i rekomendacji w odpowiedzi na bieżące zapytania dotyczące ochrony danych osobowych
  • Wsparcie w procesie analizy transferów danych osobowych do państw trzecich (Transfer Impact Assessment)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych
  • Bardzo dobra znajomość przepisów o ochronie danych osobowych oraz umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy samodzielnej oraz kreatywne i samodzielnie myślenie
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu Microsoft Office 365
  • Zainteresowanie nowymi technologiami (w szczególności sztuczną inteligencją)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację
  • Doświadczenie w dużej, międzynarodowej organizacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stały rozwój – skorzystaj z dofinansowania studiów podyplomowych, kursów językowych, przygotowawczych i egzaminów
  • Szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning, szkoleń technicznych oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
  • Wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
  • Program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
  • Program mentoringowy – świadomie planuj swoją ścieżkę kariery
  • Pakiet kafeteryjny – wybieraj benefity, które Cię interesują m.in. kartę MultiSport, bilety do kina, teatru, vouchery i zniżki
  • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i program wellbeing – dbaj o siebie i swoją rodzinę
  • Udział w wydarzeniach branżowych – wesprzemy finansowo doskonalenie Twoich umiejętności
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
  • Dni wolne na wolontariat – skorzystaj z 2 dodatkowych dni wolnych i grantu na działania charytatywne
  • Prezenty świąteczne lub bonusy – pamiętamy o miłych gestach

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. ochrony danych Poznań
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179