Starszy Specjalista/Specjalista ds. Konsolidacji Sprawozdań Finansowych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104639

Obowiązki

  • Sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy głównie w oparciu o polskie standardy rachunkowe,
  • Weryfikacja i analiza danych finansowych spółki na potrzeby sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego,
  • Analiza i interpretacja danych finansowych,
  • Samodzielna realizacja zadań zamknięcia miesiąca,
  • Zapewnienie zgodności z wymogami podatkowymi i prawno-finansowymi,
  • Sprawdzanie dokładności danych finansowych dostarczanych przez zespoły księgowe.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: finanse i rachunkowość - lub inne pokrewne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1),
  • Praktyczna wiedza z zakresu MSSF oraz ustawy o rachunkowości,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP.

Oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w budowaniu nowych struktur,
  • Umowa o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Bonus roczny,
  • Praca hybrydowa w centrum Poznania.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315