Starszy Specjalista ds. Najmu Powierzchni (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Imar Service Group Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz prowadzenie negocjacji dotyczących najmu bądź wynajmu lokali,
  • Przygotowywanie projektów umów, aneksów i innych dokumentów dot. najmu i wynajmu nieruchomości, negocjowanie treści dokumentów. Koordynowanie procesu akceptacji,
  • Ścisła współpraca z interesariuszami procesu w ramach struktur organizacji,
  • Budowanie partnerskich relacji i bieżąca współpraca z kontrahentami,
  • Bieżąca obsługa umów najmu i wynajmu w tym rejestracja w systemach finansowo księgowych, prowadzenie Bazy umów, bieżąca realizacja postanowień umownych,
  • Zgłaszanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w ramach realizowanych zadań.
  • Monitorowanie rynku najmu nieruchomości pod kątem potrzeb firmy, w tym poszukiwanie nowych rozwiązań, trendów i zmian.

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość rynku nieruchomości oraz specyfiki branży,
  • Doświadczenie w obszarze zakupów,
  • Umiejętność negocjować i chęć rozwoju swoich kompetencji w tym obszarze,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Zdolność optymalizowania i upraszczania procesów.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie hybrydowym,
  • Miejsce pracy: Warszawa Ochota
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Wsparcie współpracowników i przełożonego,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080