Główny specjalista ds procesów IT m k
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
BUDIMEX
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Główny specjalista ds. procesów IT (m/k)

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • Zarządzanie procesem zarządzania jakością procesów IT
  • Odpowiedzialność za koordynację prac zapewniających zgodność IT z wymaganiami SOX w Budimex S.A.
  • Koordynacja i doskonalenie procesu zarządzania wiedzą w IT
  • Opracowanie, aktualizowanie i komunikowanie zasad oraz standardów zarządzania jakością i efektywnością procesów IT z uwzględnieniem priorytetów wynikających ze strategii IT w tym nadzorowanie wdrażania i dostosowania organizacji i procesów IT do wymogów standardów jakości np. ISO 20 000
  • Opracowanie, aktualizowanie i komunikowanie zasad dotyczących zarządzania wiedzą
  • Weryfikowanie projektów nowych procesów IT oraz zmian w procesach IT w celu zapewnienia ich integralności możliwości automatyzacji i pomiaru ich efektywności
  • Koordynowanie inicjatyw wdrażania zmian w procesach IT w celu zapewnia ich integralności, możliwości automatyzacji i pomiaru efektywności
  • Inicjowanie, koordynowanie i raportowanie postępu prac działań usprawniających w zakresie procesów IT
  • Identyfikowanie obszarów nieefektywności oraz określanie kierunków i zakresu działań uwzględniających aktualne cele (uzgodnione miernik i wskaźniki)
  • Koordynacja przeglądów audytowych, certyfikujących, zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących funkcji IT
  • Nadzór nad inicjatywami doskonalającymi procesy IT
  • Aktywny udział w implementacji procesów IT w ServiceNow

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, informatyka
  • Min. 3 lata doświadczenia w optymalizacji procesów IT, w tym znajomość procesów ITIL
  • Doświadczenie w procesach audytowych IT w tym dotyczących SOX
  • Wiedza z obszaru zarządzania jakością procesów i usług IT, zarządzania ryzykiem oraz projektowania, wdrażania i optymalizacji procesów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. b1
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skutecznej komunikacji i pracy zespołowej
  • Znajomość pakietu MS Office

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157