Starszy Specjalista ds. kadr i płac
  • Rzgów
Rzgów, Rzgów, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
27. 3. 2024

e-work HR Company Poland aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów:Specjalisty ds. kadr i płac

Obowiązki

  • •Obsługa procesów związanych z kadrą i płacą
  • •Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników
  • •Prowadzenie ewidencji pracowników i sporządzanie raportów kadrowo-płacowych
  • •Kontakt i współpraca z ZUS, US oraz innymi instytucjami związanymi z obsługą kadrowo-płacową
  • •Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Wymagania

  • •Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • •Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • •Znajomość programów kadrowo-płacowych: enova, płatnik, symfonia
  • •Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Oferujemy

  • •Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • •Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • •Praca od poniedziałku do piątku- rozpoczęcie pracy w g. 7.00- 9.00
  • • Możliwość pracy hybrydowej
  • •Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • •Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów z zespołu

  • Praca Rzgów
  • Rzgów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714