Starszy specjalista
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Służba Cywilna
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim

Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatów-kandydatek na stanowisko:

Zespół ds. Obsługi Placówki Straży Granicznej w Gorzowie Wielkopolskim Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • podejmowanie niezbędnych działań w celu zapewnienia ciągłości działania eksploatowanych systemów teleinformatycznych,
  • bieżące wsparcie użytkowników związane z obsługą komputera, urządzeń peryferyjnych w celu zapewnienia ciągłości realizacji zadań,
  • diagnozowanie usterek oraz konserwacja sprzętu zapewniająca długotrwałą i bezawaryjną pracę,
  • instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych Windows, instalacja i konfiguracja urządzeń w sieci LAN, sterowników, drukarek sieciowych z wcześniej utworzonych obrazów w celu optymalnego korzystania z sprzętu,
  • znajomość obsługi i konserwacji systemów monitoringu wizyjnego, systemów kontroli dostępu mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa w strefach,
  • znajomość obsługi i konserwacji systemu sygnalizacji włamania i napadu w celu zapobieżenia wejścia osób nieuprawnionych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: wyższe o profilu informatycznym lub elektronicznym
  • znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym;
  • podstawowa wiedza z zakresu teleinformatyki, sieci LAN, konfiguracji urządzeń sieciowych;
  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE;
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r."
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: brak
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do nauki, podnoszenia kwalifikacji i samokształcenia,
  • obowiązkowość, terminowość, rzetelność i dokładność,
  • kreatywność, samodzielność i inicjatywa.

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.”
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2024-03-29
  • Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

    Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

    Kancelaria Jawna

    ul. Poprzeczna 1

    66-600 Krosno Odrzańskie

Warunki pracy

- praca jednozmianowa w godzinach od 7:30 do 15:30; - budynek nie jest przystosowany do osób niepełnosprawnych; - budynek nie posiada windy; - narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, telefon;niszczarka

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną. oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data przyjęcia oferty w urzędzie lub data stempla pocztowego, - rozpatrzeniu nie będą podlegać ofert niespełniające wymagań określonych w ogłoszeniu, a także oferty, które nie zawierają kompletu wymaganych oraz uwiarygodnionych (opatrzonych - data i podpisem kandydata) dokumentów i oświadczeń, - Kandydaci wybrani spośród osób spełniających wymagania formalne zostaną powiadomieni telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej o kolejnym etapie postępowania kwalifikacyjnego, - przyjmujemy tylko kompletne kserokopie dokumentów, - oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista SEO Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista SEM Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. PR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714