Starszy referent w Centrum Kształcenia na Odległość
  • Wrocław, plac Uniwersytecki 1
dolnośląskie, Wrocław, plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
13. 9. 2024

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko starszego referenta w Centrum Kształcenia na Odległość

Nazwa stanowiska: starszy referent

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 1

Zakres obowiązków

  • Organizacja pracy z zastosowaniem procedur i wytycznych.
  • Obsługa organizacyjna i administracyjna szkoleń i kursów dokształcających prowadzonych przez Centrum Kształcenia na Odległość.
  • Obsługa organizacyjna i administracyjna konferencji i seminariów organizowanych przez Centrum Kształcenia na Odległość.
  • Obsługa organizacyjna i administracyjna współpracy Centrum Kształcenia na Odległość z interesariuszami zewnętrznymi.
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie metod i technik kształcenia na odległość oraz znajomości oprogramowania wykorzystywanego w e-learningu, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi wykorzystywanych w Uniwersytecie Wrocławskim.

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie: średnie; preferowane: wyższe magisterskie.
  • Znajomość środowiska Office 365 oraz Office 365 Online w stopniu średniozaawansowanym.
  • Umiejętność samodzielnego i odpowiedzialnego działania w celu realizacji powierzonego zakresu obowiązków.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

Wymagania pożądane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji.
  • Praca w zgranym zespole.
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567