Starszy Księgowy/Senior Accountant
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
HAYS
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kielce
NR REF.: 1184355

Dla naszego Klienta, będącego częścią dużej, międzynardowej grupy z branży medical devices, poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy/a Księgowy/a / Senior Accountant

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych: sprawdzanie pod kątem zgodności z wymogami formalnymi i rachunkowymi.
  • Księgowanie wyciągów: Rejestrowanie operacji finansowych na podstawie wyciągów bankowych.
  • Uzgadnianie sald: Wyjaśnianie różnic w saldach, identyfikowanie nieprzypisanych wpłat i utrzymywanie kontaktu z klientami.
  • Sporządzanie raportów: Tworzenie raportów i analiz na potrzeby zarządu i kierownictwa.
  • Ewidencja i uzgadnianie: Prowadzenie dokładnej ewidencji księgowych operacji i porównywanie jej z kontami księgi głównej oraz księgami pomocniczymi.
  • Udział w zamknięciach miesiąca, roku i audytach: Współpraca przy procesach zamykania okresów rozliczeniowych oraz przy audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Dekretowanie i rejestracja dokumentów: wprowadzanie dokumentów do odpowiednich rejestrów księgowych.
  • Monitorowanie płatności: Śledzenie płatności i ich rozliczanie.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe (średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie.
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie będącej częścią dużej międzynarodowej grupy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pakiet benefitów.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Kielce
  • Księgowy Kielce
  • Księgowa Kielce
  • Główny księgowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075