Starszy księgowy (K/M)
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
conTeyor Poland Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pełna obsługa księgowa spółki conTeyor Czech Republic (po pełnym szkoleniu ze strony przełożonego)
  • Sporządzanie miesięcznych raportów wyników
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji VAT
  • Kooperacja z doradcą podatkowym w zakresie podatku CIT
  • Obsługa audytu finansowego
  • Współpraca z lokalnym kierownictwem oraz pracownikami spółki conTeyor Czech Republic
  • Wsparcie Kierownika Finansowego w operacjach zamknięcia miesiąca i roku związanych ze spółka conTeyor Czech Republic i conTeyor Poland
  • Sporządzanie raportów do GUS dla spółki conTeyor Poland

WYMAGANIA:
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości w Polsce, a także przepisów dotyczących podatku VAT UE/PL
  • Dobra znajomość zasad dotyczących podatku CIT PL
  • Wymagana dobra pisemna i ustna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Duże nastawienie na szkolenia i rozwój
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i zarządzania czasem
  • Odpowiedzialność i elastyczność w działaniu
  • Znajomość EXACT/SAP będzie mile widziana
  • Znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy
  • Świadczenia z ZFŚS (zabawa mikołajkowa, dofinansowania na święta, wydarzenia rodzinne takie jak urodzenia dziecka, ślub, zapomogi na wydarzenia losowe)
  • Karta do automatów z przekąskami i napojami
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, zajęcia językowe, ubezpieczenie grupowe na życie)
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Księgowy Czechowice-Dziedzice
  • Księgowa Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157