Księgowa/Księgowy
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie tematami administracyjnymi i HRowymi
  • Przygotowywanie codziennych dowodów dostawy dla klientów
  • Przygotowywanie i wysyłanie faktur dla klientów
  • Sprawdzanie zaległości klientów
  • Sprawdzanie faktur od dostawców
  • Przesyłanie faktur do doradcy podatkowego
  • Przygotowywanie umów o pracę
  • Wydawanie certyfikatów i referencji
  • Współpraca z lokalnym konsultantem podatkowym i HR w Niemczech
  • Wsparcie we wdrażaniu i utrzymywaniu lokalnych świadczeń
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu księgowości lub pokrewnej
  • mile widziane doświadczenie zawodowe jako Księgowa/Księgowy
  • znajomość przepisów podatkowych oraz polskiego prawa bilansowego
  • Umiejętność obsługi oprogramowania księgowego, w tym programów MS Office
  • Dokładność, skrupulatność i umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:
  • Wyjątkowe środowisko pracy: Dołączysz do niewielkiego zespołu entuzjastycznych i profesjonalnych osób, które wspierają się nawzajem i tworzą atmosferę pełną pozytywnej energii.
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Wyzwania i rozwój zawodowy
  • Ścieżka kariery: Nasz klient wierzy w rozwój swoich pracowników. Ci możliwość awansu w ramach struktury organizacyjnej, gdzie Twoje osiągnięcia będą doceniane i nagradzane.

Oferta dotyczy pracy stałej

  • Praca Bielsko-Biała
  • Księgowa Bielsko-Biała
  • Księgowy Bielsko-Biała
  • Główny księgowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018