Starszy inspektor
  • Janów Podlaski
Janów Podlaski, Janów Podlaski, lubelskie, Polska
Służba Cywilna
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów-kandydatek na stanowisko:

Zespół KryminalnyKP Janów Podlaski

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie rejestru interesantów Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim, rejestru przesyłek z zakładu karnego,
  • prowadzenie magazynu dowodów rzeczowych, w tym przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie dowodów rzeczowych oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
  • składowanie akt umorzonych wobec niewykrycia sprawcy w trybie rejestrowym oraz przygotowanie i zdawanie do składnicy akt kontrolnych postępowań przygotowawczych,
  • wprowadzenie wybranych danych źródłowych wytworzonych w Komisariacie celem gromadzenia i przetwarzania w KSI i KSIP,
  • pełnienie funkcji recepcyjnej

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie
  • Obsługa komputera
  • Odpowiedzialność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Skrupulatność
  • Kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniająca do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą " poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 05.08.2010 r. o ochronie informacji niejawnych (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz.756)
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18.10.2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jesli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 roku.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: brak

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniająca do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 05.08.2010r. o ochronie informacji niejawnych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 756)
  • oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18.10.2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2024-03-31
  • Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:

    KOMENDA MIEJSKA POLICJI

    W BIAŁEJ PODLASKIEJ

    21-500 BIAŁA PODLASKA

    PLAC WOJSKA POLSKIEGO 23

Warunki pracy

  • praca biurowa w pomieszczeniu biurowym,

  • wymuszona pozycja ciała,

  • praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy,

  • oświetlenie naturalne i sztuczne,

  • praca w systemie jednozmianowym, ośmiogodzinnym

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Zatrudnienie osoby wyłonionej w drodze naboru będzie realizowane w kwietniu i maju 2024 roku i może nastąpić dopiero po przeprowadzeniu przez Pełnomocnika Komendanta Miejskiego Policji do spraw Ochrony Informacji Niejawnych postępowania sprawdzającego i wydaniu poświadczenia lub po potwierdzeniu faktu wydania i ważności poświadczenia bezpieczeństwa w przypadku legitymowania się poświadczeniem bezpieczeństwa wydanym przez uprawniony podmiot.

• Oferowane warunki wynagrodzenia - wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4.731,37 zł (mnożnik 1,8000) oraz dodatek z tytułu wysługi (prawo do niego nabywa się po udokumentowaniu pięciu lat pracy i wynosi on 5% wynagrodzenia zasadniczego. Z każdym rokiem wzrasta o 1% aż do momentu, aż osiągnie 20%).

List motywacyjny, CV oraz wszystkie oświadczenia muszą być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem. Oferty nie spełniające wymagań określonych w ogłoszeniu, niepodpisane, niekompletne oraz przesłane po terminie (liczy się data nadania) nie będą brane pod uwagę. Kandydaci, którzy spełniają wymogi określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mail o terminie kolejnego etapu naboru. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 47 814 1197 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 15.00.

• Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

  • Praca Janów Podlaski
  • Janów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714