Kierownik Recepcji i Rezerwacji (K/M)
  • Janów Podlaski
Janów Podlaski, Janów Podlaski, lubelskie, Polska
Arche Restauracje Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, kontrola oraz nadzór nad funkcjonowaniem Działu Recepcji i Rezerwacji,
  • planowanie grafików dla pracowników Działu Recepcji i Rezerwacji,
  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych i reagowanie na bieżące potrzeby gości,
  • przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • zarządzanie przepływem informacji między Recepcją a innymi działami oraz ścisła współpraca z innymi działami hotelu,
  • dbałość o wysoki standard obsługi gości i pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na Recepcji i/lub jako Kierownik Recepcji.

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa,
  • umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • zniżki pracownicze we wszystkich hotelach Grupy Arche,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Janów Podlaski
  • Kierownik Janów Podlaski
  • Janów Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448