Stanowisko ds. wsparcia procesów informatycznych w Wydziale Wsparcia Informatycznego w obszarze Warstwy Pośredniczącej KSI ZUS (
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
ZUS
29. 5. 2024

3346379

Obowiązki

Wydział zapewnia wsparcie informatyczne dla użytkowników i administratorów KSI ZUS w procesach rozwoju i eksploatacji KSI ZUS.

Nasze cele:

  • budowanie kompetencji zespołu w zakresie nowych technologii
  • przejmowanie od Dostawców zewnętrznych utrzymania kolejnych środowisk kontenerowych
  • udział w przejściu z technologii Oracle Tuxedo oraz SALT na technologie kontenerowe
  • praca nad standardami osadzania i standardami eksploatacyjnymi na platformach

    kontenerowych oraz nad jednolitą metodyką DevOps i DevSecOps
  • wdrażanie nowych wersji technologii open source-owych
  • współpraca z firmami Red Hat, SUSE i innymi z obszaru IT

Wymagania

Wymagania formalne

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze informatyki

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (informatyka, elektronika, matematyka, automatyka, robotyka)
  • minimum 2 lata pracy związanej z systemami informatycznymi

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność administrowania systemami Linux
  • umiejętność administrowania relacyjnymi bazami danych
  • umiejętność analizy logów systemowych, podstawowa znajomość KIBANA, GRAFANA
  • podstawy znajomości narzędzi OPENSHIFT/DOCKER/KUBERNETES
  • podstawy znajomości baz noSQL
  • chęć ciągłego budowania kompetencji
  • orientacja na cel
  • orientacja na jakość
  • komunikacja
  • współpraca
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • rozwiązywanie problemów
  • podejmowanie decyzji

Wymagane dokumenty (w języku polskim):

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazanym komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe