Stanowisko ds. ustalania świadczeń międzynarodowych i korespondencji (wyniki naboru)
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345258

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska:

zapewnia opracowywanie spraw w ramach realizacji procesów dotyczących obsługi wniosków i korespondencji osób posiadających polskie i zagraniczne okresy ubezpieczenia, zainteresowanych uzyskaniem lub zmianą świadczeń emerytalno-rentowych podlegających koordynacji na podstawie umów międzynarodowych.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, ubezpieczenia społeczne, prawo)
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z ustalaniem kapitału początkowego i praw do emerytur i rent

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną i lubiącą współpracę
  • zorientowaną na jakość
  • radzącą sobie w trudnych sytuacjach

to zachęcamy do przesłania dokumentów przez formularz aplikacyjny wybierając APLIKUJ /na dole oferty/

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy 6 pracowników
  • proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy, w zakresie podanym w ogłoszeniu i rozmowę kwalifikacyjną
  • dokumentacja niekompletna oraz przesłana po terminie nie będzie rozpatrywana
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania niezbędne

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych

Do składania dokumentów zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie
  • budynek 4-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze
  • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Lista kandydatów spełniających wymagania niezbędne:

Sylwia Anterska, Tylmanowa

Izabela Batko, Łukowica

Joanna Bogdańska, Nowy Sącz

Barbara Ĉadilek, Nowy Sącz

Angelika Cisoń, Nowy Sącz

Justyna Cisowska, Wielogłowy

Justyna Depta, Chochorowice

Małgorzata Fedko, Świdnik

Joanna Filip, Nowy Sącz

Iwona Głód, Nowy Sącz

Alicja Gołkowska, Nowy Sącz

Katarzyna Gułowska, Mała Wieś

Anna Hasior, Niskowa

Agnieszka Hebda, Kanina

Katarzyna Janik, Nowy Sącz

Edyta Jarmolińska, Nowy Sącz

Wioletta Jasinowska, Nowy Sącz

Artur Juszczak, Rupinów

Marlena Kacprzycka, Nowy Sącz

Dorota Klimek, Nowy Sącz

Izabela Klimek, Nowy Sącz

Joanna Kozieńska, Gołkowice Dolne

Agnieszka Krok, Stróże

Anna Król, Męcina

Edyta Kulig, Nowy Sącz

Emilia Leśniowska, Stróże

Agnieszka Lorek, Nowy Sącz

Jolanta Michalik, Bącza Kunina

Aleksandra Miłek, Stary Sącz

Agnieszka Mucha, Siedlce

Katarzyna Nosal, Krużlowa Wyżna

Dorota Nowak, Nowy Sącz

Anna Ogórek, Sucha Struga

Kinga Owsianka, Kadcza

Krystyna Pacholik, Żbikowice

Anna Parfeliuk, Nowy Sącz

Justyna Polańska, Nowy Sącz

Agnieszka Smoroń, Jadamwola

Magdalena Ślęzak, Korzenna

Ewa Śmiertka, Nowy Sącz

Paulina Świerczek, Męcina

Małgorzata Tarasek, Stara Wieś

Anna Tokarz, Nowy Sącz

Kinga Wańczyk, Nowy Sącz

Anna Witek, Nowy Sącz

Justyna Witowska, Gródek nad Dunajcem

Karolina Wnęk, Męcina

Magdalena Wolak, Przydonica

Marta Wójcik, Męcina

Karolina Ziółko, Biała Niżna

Dariusz Żuchowicz, Łabowa

Wyniki naboru:

Uzasadnienie:

Pani Anna Król zaprezentowała się jako osoba spokojna, o wysokiej kulturze osobistej. Kandydatkę cechuje skrupulatność i dobra organizacja pracy. Satysfakcję przynoszą jej postępy w pracy. Chętnie czerpie wiedzę od innych. Swoją przyszłość zawodową wiąże z pracą w ZUS. Pragnie rozwijać swoje umiejętności i posiadaną wiedzę.

Pani Marlena Kacprzycka jest osobą o pozytywnym i empatycznym usposobieniu. Koncentruje się na wykonywanych zadaniach - dba o ich jakość. Jest otwarta na nowe doświadczenia, nie boi się wyzwań, pragnie się rozwijać. Ceni sobie dobrą komunikację w zespole. Poszukuje rozwiązań i narzędzi pozwalających zrealizować cele. Deklaruje zaangażowanie oraz odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.

Pani Justyna Polańska prezentuje pewną postawę, precyzyjnie i zwięźle formułuje komunikaty. W pracy wykazuje samodzielność i dobrą organizację pracy - bierze odpowiedzialność za rezultaty swoich działań. Poszukuje i wykorzystuje informacje w sytuacji problemowej. Kandydatka posiada motywację do pracy na stanowisku ds. ustalania świadczeń międzynarodowych i korespondencji.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. stosunków międzynarodowych Nowy Sącz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Nowy Sącz
  • Specjalista ds. kadr i płac Nowy Sącz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. PR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479