Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji (lista kandydatów)
  • Białystok
stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji (lista kandydatów)
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345922

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie.

Atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia).

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
  • podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych,
  • podstawowa znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • podstawowa umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny (ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat),
  • skan dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie.