Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345793

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji, m.in:

  • Opracowuje decyzje w zakresie ustalania prawa do świadczeń emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń
  • Opracowuje decyzje w zakresie ustalania prawa do dodatków do świadczeń emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych i innych świadczeń
  • Opracowuje decyzje w zakresie zmian w uprawnieniach lub wysokości świadczeń emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych i innych świadczeń.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość Ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i rozporządzeń do tej ustawy
  • znajomość Ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych i rozporządzeń do tej ustawy
  • znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś osobą zorientowaną na cel i jakość
  • potrafisz obsługiwać pakiet MS Office
  • potrafisz skutecznie się komunikować
  • lubisz współpracować z różnorodnym zespołem
  • potrafisz dostosowywać się do zmian
  • stawiasz swój rozwój na pierwszym miejscu
  • potrafisz rozwiązywać problemy
  • potrafisz radzić sobie w trudnych sytuacjach

TO ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA DOKUMENTÓW

Wymagane dokumenty należy złożyć w języku polskim:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem nazwy stanowiska, o które ubiega się kandydat
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie (kopia świadectwa ukończenia szkoły średniej lub dyplomu ukończenia studiów)

    Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty. Pliki w formatach nieobsługiwanych przez e-formularz można załączyć po spakowaniu ich w formacie rar lub zip.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ruchomy czas pracy

Proces rekrutacji obejmować będzie:

  • ocenę formalną dokumentów kandydatów
  • test wiedzy z zakresu wymienionych ustaw
  • rozmowę kwalifikacyjną

Dodatkowe informacje:

  • skontaktujemy się z osobami, które spełniają wymagania formalne drogą mailową lub telefoniczną
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji w systemie
  • dokumenty nadesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane
  • do składnia ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób

z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • konieczność wykonywania pracy poza biurem,
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • budynek 4-piętrowy z windą oraz z pomieszczeniem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych na I piętrze,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na I piętrze,
  • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

    Lista kandydatów spełniających wymagania formalne:

    (imiona, nazwiska, nazwy miejscowości zamieszkania kandydatów)

    Agnieszka Chojnowska, Płock

    Radosław Dejnecki, Płock

    Olga Dobies, Płock

    Agata Goleniewska, Płock

    Agnieszka Jasińska, Bielsk

    Iwona Jędrzejewska, Płock

    Ilona Maćkowiak, Płock

    Patrycja Malinowska, Płock

    Monika Maszenda, Płock

    Magdalena Mazur, Dobrzyków

    Magdalena Tylicka, Staroźreby

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322