Stanowisko ds. obsługi wniosków komorników sądowych
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, warmińsko-mazurskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3346053

Obowiązki

Zapewnienie realizacji zadań z zakresu obsługi wniosków komorników sądowych o udostępnienie danych ze zbiorów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Wymagania

Wymagania formalne na oferowanym stanowisku

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego

Dodatkowe:

  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do tej ustawy
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny (ze wskazaniem komórki i stanowiska, o które kandydat się ubiega),
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe,