Stanowisko ds. informacji ogólnej - Inowrocław
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3346003

Obowiązki

Zapewnia udzielanie ogólnej informacji klientom zgłaszającym się do terenowej jednostki organizacyjnej oraz kierowanie ich na stanowiska merytoryczne właściwe do rozpatrzenia spraw.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie średnie

Mile widziane:

wykształcenie wyższe

• doświadczenie w obsłudze klientów w tym osób z niepełnosprawnościami

Wymagania dodatkowe:

podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do tej ustawy

• podstawowa znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy

• umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

• komunikatywną

• potrafiącą współpracować

• zorientowaną na jakość

• nastawioną na rozwój

• posiadasz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

• posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów.

Zachęcamy do składania dokumentów

Wymagane dokumenty:

CV

list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat

• skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe