Mobilny doradca klienta Inowrocław i okolice
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, Kujawsko-pomorskie, Polska
Profi Credit Polska SA
25. 5. 2024

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce.
Działamy na polskim rynku od ponad 19 lat i współpracujemy z grupą około 1470 doradców klienta.
Aktualnie poszukujemy na stanowisko
Doradca Klienta Inowrocław i okolice- praca dodatkowa.
Opis stanowiska:
U Nas będziesz zajmował się:
-Sprzedażą produktów spółki (brak kontaktu z gotówką – nie odbierasz rat!)
-Obsługą przekazywanych wniosków
-Pozyskiwaniem nowych klientów
-Finalizacją umów pożyczkowych
Oczekujemy:
-Realizowania wyznaczonych celów
-Efektywnej obsługi przekazanych klientów
-Motywacji i pozytywnego nastawienia
-Dyspozycyjności i odpowiedzialności
-Otwartości na rozwój i chęci nabywania nowych umiejętności
-mobilności- praca na terenie Inowrocławia i okolic.
Oferujemy:
-Elastyczną formę współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą – wybór należy do Ciebie!
-Szeroki wachlarz produktów umożliwiający uzyskanie wysokich prowizji
-Stałą miesięczną liczbę wniosków pożyczkowych przekazywanych do obsługi
- Brak limitu w zarobkach- system prowizyjny
CV prosimy wysyłać na adres: @
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul.Św. Wincentego 95/3.” W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ul.Św. Wincentego 95/3.” Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Św. Wincentego 95/3 w Warszawie. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/ Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Praca Inowrocław
  • Doradca Inowrocław
  • Inowrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064