Stanowisko ds. administracji i gospodarowania majątkiem
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3346168

Obowiązki

Zadania:

Zapewnienie realizacji zadań transportowych Oddziału. Prowadzenie spraw związanych z eksploatacją pojazdów (sporządzanie harmonogramów wyjazdów samochodów służbowych, zlecanie napraw i przeglądów pojazdów oraz rozliczanie środków zabezpieczonych na ten cel, rozliczanie faktur za zakupione paliwo i inne materiały eksploatacyjne, rozliczanie czasu pracy kierowców, prowadzenie dokumentacji dotyczącej eksploatacji pojazdów, wnioskowanie o zakup nowych pojazdów) oraz spraw związanych z telefonią komórkową i internetową.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

• wykształcenie średnie

• posiadanie prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

• wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia, zarządzanie nieruchomościami, teleinformatyka)

• 1 rok pracy związanej z rozliczaniem umów lub obsługą administracyjną

• obsługa programu SAP

Jeśli posiadasz poniższe kompetencje:

• umiejętność obsługi pakietu MS Office,

• podejmowanie decyzji,

• rozwiązywanie problemów,

• innowacyjność.

To zapraszamy do aplikowania przez formularz aplikacyjny, wybierając Aplikuj na dole oferty ew. korespondencyjnie na adres:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych,

Oddział w Koszalinie

ul. Fałata 30, 75-434 Koszalin

Wydział Kadrowo-Płacowy

Wymagane dokumenty:

• list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat,

• CV,

• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

W przypadku składania dokumentów w formie papierowej należy dołączyć własnoręcznie podpisaną klauzulę o treści : Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w swojej ofercie oświadczenia o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce Praca w ZUS.

Dodatkowe informacje:

• proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu,

• skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,

• nadesłanych dokumentów nie zwracamy,

• oferty niekompletne, niepodpisane, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,

• za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji (formularz aplikacyjny)/wpływu korespondencji do Oddziału ZUS

w Koszalinie w godzinach urzędowania.

Oferujemy

Zachęcamy do składania dokumentów, oferując:

• umowa na czas określony zawarta w celu zastępstwa nieobecnego pracownika (przewidywany termin nieobecności do 10.2024 r.)

• stabilne zatrudnienie,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych,

• bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów,

• atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU.

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

• sprzęt komputerowy,

• sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż., polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę, konieczność poruszania się po całym obiekcie, konieczność odbywania podróży służbowych, budynek 4-kondygnacyjny z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 3 piętrze, wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika, drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie, w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Koszalin
  • Pracownik ds. administracji Koszalin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Koszalin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Koszalin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Koszalin
  • Specjalista ds. kadr i płac Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Specjalista ds. turystyki Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322