St Specjalista -ka ds Raportowania Zarządczego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
T-Mobile Polska S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

-        Utrzymanie i rozwijanie procesu raportowania wskaźników operacyjnych i finansowych do grupowego systemu raportowego oraz na potrzeby wewnętrzne

-        Pobieranie, przetwarzanie i analiza danych na potrzeby raportowania w oparciu o różne źródła danych w zakresie wyników operacyjnych i finansowych

-        Tworzenie prezentacji odnośnie wyników operacyjnych i finansowych

-        Wsparcie procesów związanych z raportowaniem finansowym, ESG i kontrolą budżetu wybranych jednostek organizacyjnych

-        Współpraca z jednostkami biznesowymi i IT w zakresie realizowanych zadań

Wymagania:

-        Minimum 2 letnie doświadczenie w analizie danych i raportowaniu

-        Biegła znajomość MS Excel oraz MS PowerPoint

-        Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości

-        Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2+)

-        Zaangażowanie i proaktywna postawa

-        Odpowiedzialność i samodzielność

-        Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

-        Znajomość Think-Cell będzie dodatkowym atutem

-        Znajomość Power BI i Zebra będzie dodatkowym atutem

-        Znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Dołączając do nas możesz liczyć na wsparcie i wiedzę doświadczonego zespołu, współpracę z różnymi obszarami wewnątrz firmy jak również z partnerami z grupy, pracę nad ciekawymi tematami, odpowiedzialność za własny obszar tematyczny i brak nudy :)

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.      Analiza CV

2.      Spotkanie z Rekruterem

3.      Spotkanie stacjonarne z Managerem

4.      Witaj w T-Mobile :)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509