Sprzedawca w sklepie Żabka
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
ANNA ZWIERZCHOWSKA
21. 4. 2024

## Firma ANNA ZWIERZCHOWSKA z Płocka poszukuje Sprzedawcy do sklepu Żabka!
OFERUJEMY:
- Pracę Stałą w oparciu o Umowę o pracę
- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
WYMAGANIA:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy (mile widziane doświadczenie w Żabce lub podobnym sklepie)
- Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta
- Odpowiedzialność i sumienność
- Gotowość do pracy zmianowej
- Posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej
OPIS STANOWISKA:
- Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
- Wykładanie towaru i dbałość o ekspozycję
- Przyjmowanie dostaw i kontrola jakości produktów
- Utrzymanie czystości i porządku w sklepie
- Doradztwo klientom i pomoc w wyborze produktów
- Realizacja celów sprzedażowych
Aby aplikować, wyślij swoje CV przez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem.
Zapraszamy do współpracy!

  • Praca Płock
  • Sprzedawca płocki
  • Sprzedawca Mały Płock
  • Sprzedawca Płock
  • Pracownicy uczelni w Polsce Płock
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Płock
  • Doradca podatkowy w Polsce Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228