Kasjer - sprzedawca | Słupno
  • Słupno
Słupno, Słupno, Mazowieckie, Polska
Gram Market
27. 3. 2024

Gram Market jest siecią lokalnych i nowoczesnych sklepów znajdujących się w Twoim sąsiedztwie.
W związku z rozwojem firmy szukamy obecnie na stanowisko: KASJER – SPRZEDAWCA.
ZAPEWNIAMY: • umowę o pracę, • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie, • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności, • pakiet dodatkowych benefitów, • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole.
TWOJE ZADANIA: • profesjonalna obsługa klientów, • układanie towaru wg. zasady FIFO, • utrzymanie czystości na sklepie i zapleczu, • przygotowywanie zamówień, • pilnowanie przydatności i świeżości produktów.
WYMAGANIA: • aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne, • sumienność i uczciwość, • komunikatywność, • umiejętność pracy w zespole, • odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie, • gotowość do pracy zmianowej.
MILE WIDZIANE: • doświadczenie w sprzedaży, • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!
Aplikacja > https://grammarket.career.softgarden.de/jobs/41894254/Kasjer---Sprzedawca/

  • Praca Słupno
  • Sprzedawca Słupno
  • Kasjer Słupno
  • Słupno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749