SPRZEDAWCA (STOISKO PIEKARNICZE)
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, śląskie, Polska
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ignacego Paderewskiego 17, 43-330 Wilamowice, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz czystość na stoisku piekarniczym.Praca od pn. do so. w godz.: 4.30-16.00 w Bielsku-Białej. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe - handlowe lub średnie. Wymagana samodzielność, mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Pracodawca

Nazwa: KUPIEC GE-ES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Ignacego Paderewskiego 17, 43-330 Wilamowice, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty, telefoniczny lub CV na e-mail

  • Praca Wilamowice
  • Sprzedawca Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322