Kasjer/sprzedawca
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Lewiatan
8. 4. 2024

Sieć sklepów "Lewiatan" poszukuje do swoich placowek na terenie Oświęcimia osób na stanowisko sprzedawcy/kasjera oraz pracownika stoiska mięsnego . Praca w systemie dwuzmianowym. Oferujemy różne formy zatrudnienia.
Wymagania:
-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
-umiejętność obsługi kasy fiskalnej
-doświadczenie w obsłudze stoiska mięsnego będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
-obsługa klienta
-dbanie o czystość sklepu
-odbieranie i wykładanie towaru
-obsługa kasy fiskalnej
-obsługa stoiska mięsnego
Oferujemy:
-zatrudnienie w stabilnej firmie
-szkolenia
-pracę w miłej atmosferze
-atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość otrzymania premi, bony świąteczne
-możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia
-możliwość awansu
Cv proszę przesyłać na adres @ lub składać bezpośrednio w sklepie Lewiatan przy ul. J.Matejki 2, Oswiecim do godziny 14:00.

  • Praca Oświęcim
  • Kasjer Oświęcim
  • Sprzedawca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963