Sprzedawca biletów parkingowych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  1. Pobieranie opłat na parkingach administrowanych przez Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zlokalizowanych poza pasami drogowymi dróg publicznych zgodnie

    z zasadami prawa lokalnego.
  2. Wystawianie paragonów fiskalnych na kwotę zgodną z opłatą pobraną za postój.
  3. Codzienne rozliczanie wartościowe paragonów fiskalnych w kasie Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku - Białej.
  4. Codzienne sporządzanie raportu dziennego i raz w miesiącu raportu zbiorczego

    z urządzenia mobilnego po zakończeniu sprzedaży.
  5. Kontrola uiszczenia opłaty za postój na parkingach płatnych administrowanych przez Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zlokalizowanych poza pasami drogowymi dróg publicznych.
  6. Pełnienie zastępstw za kontrolerów strefy płatnego parkowania.

WYMAGANIA:

Wymagania:

- wykształcenie – zawodowe;

- stan zdrowia pozwalający na pracę w zmiennych warunkach atmosferycznych;

- komunikatywność, kultura osobista, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym:

a) I zmiana – od godziny 800 do godziny 1600,

b) II zmiana – od godziny 900 do godziny 1700

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość korzystania z kart sportowo- rekreacyjnych oraz ubezpieczeń grupowych
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Oferty zawierające CV prosimy składać do 10.05.2024 r. na adres

e-mailowy: sekretariat@mzd.bielsko.pl

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler biletów Bielsko-Biała
  • Sprzedawca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570