Sprzedawca samochodów nowych
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Carolina Toyota Bielsko
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa sprzedaży samochodów Toyoty
  • dbałość o ekspozycję
  • realizacja planów sprzedażowych;
  • Sprzedaż samochodów zgodnie z zasadami marki
  • budowanie trwałych relacji z Klientami;

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku min 2 lata.
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • dyspozycyjność; sumienność, zaangażowanie, punktualność
  • prawo jazdy kat. B.
  • dobra prezencja i chęć rozwijania umiejętności

OFERUJEMY:
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Współpracę z doświadczonymi sprzedawcami
  • Szkolenia wg wymagań i standardów Toyoty
  • pakiet medyczny

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Sprzedawca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570