Sprzątanie- Łódź- 12-18
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
13. 4. 2024

W Łodzi przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę współpracy w zakresie prac porządkowych.

Szczegóły tel. 506 224 735

Opis stanowiska:

  • prace porządkowe

Wymagania:

  • rzetelność, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • szybką możliwość zarobku- stawkę godzinową 27,70 zł brutto
  • umowę zlecenie (możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS)
  • wsparcie dedykowanego koordynatora
  • karta Multisport, PPK
  • ubezpieczenie
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • możliwość szybkiego zarobku

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532