Spawacz
  • Łódź
Spawacz
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Mosty Łódź S.A.
27. 4. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • praca w Produkcji Pomocniczej jako spawacz,
  • przygotowanie i montaż konstrukcji stalowych,
  • możliwość pracy w delegacji.

Wymagania:

  • WARUNEK KONIECZNY: uprawnienia spawalnicze metodą 111 lub 135 (aktualne certyfikaty),
  • wykształcenie zawodowe,
  • preferowane min. 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

  • Praca Łódź
  • Spawacz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570