Sprzątanie hal produkcyjnych/ Ełk
  • Ełk
Ełk, Ełk, Warmińsko-mazurskie, Polska
HR for Business
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Nie boisz się wyzwań?
Poszukujemy kandydata/kę na stanowisko: Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: hale produkcyjne w zakładzie w Ełku
Główne zadania:
-mycie zakładu po produkcji
-dezynfekcja
Oczekujemy:
-aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
-dyspozycyjności, sumienności
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
-pracę od Pon-Pt, praca także w weekendy-według grafiku
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
-pracę zmianową w systemie 3 zmianowym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6
-gwarancję terminowego wynagrodzenia zawsze do 15go każdego miesiąca
-środki czystości
-środki ochrony osobistej
-wdrożenie i wsparcie przełożonego
-posiłek regeneracyjny
Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej – wraz z szeregiem korzyści m.in.:
- dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego
- dofinansowanie do leków i okularów
- zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie
- doradztwo zawodowe oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych z ramienia współpracującej z nami Fundacji,
- możliwość ubezpieczenia zdrowotnego
Wynagrodzenie 4242ł brutto. Możliwość wyrobienia nadgodzin.
U nas każdy ma szansę!
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal lub kontakt telefoniczny 510 013 353. Po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 71 711 01 44 lub o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A.Słonimskiego 1.

  • Praca Ełk
  • Ełk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458