Pracownik Magazynowy - Operator - EŁK
  • Ełk
Ełk, Ełk, Warmińsko-mazurskie, Polska
Distribev
28. 3. 2024

Firma Distribev - zajmująca się sprzedażą i dystrybucją napojów alkoholowych i bezalkoholowych do Klientów detalu tradycyjnego i gastronomii poszukuje osoby na stanowisko:
RACOWNIKA MAGAZYNOWEGO - OPERATORA
Miejsce pracy: Ełk, ul. Wilcza
Twój zakres obowiązków:
- obsługa dostaw – przyjmowanie towaru i opakowań, wydawanie pustych opakowań
- obsługa transportu realizującego dostawy do punktów detalicznych i gastronomicznych
- kompletacja zamówień i rozkładanie towaru
- codzienna obsługa wózka widłowego
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- aktualne uprawnienia UDT
- doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00)
- przestrzeganie przepisów BHP
Oferujemy:
- umowa o pracę
- szeroki pakiet świadczeń socjalnych
- możliwość skorzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, karty Fit Profit oraz ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Praca Ełk
  • Operator Ełk
  • Operator maszyn Ełk
  • Pracownik biurowy Ełk
  • Pracownik fizyczny Ełk
  • Pracownik produkcji Ełk
  • Ełk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228