Sprzątaczka biurowa Sanok
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
ARMA
13. 4. 2024

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:
Sprzątaczkę biurowa w Sanoku
Opis stanowiska:
- utrzymanie czystości biur , korytarzy, pomieszczeń socjalnych na pełny etat , zmiana popołudniowa,
Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
- wynagrodzenie 4242 brutto,
przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia ,
karty OK SYSTEM
,Kontakt w sprawie pracy rekrutacja 1 3 4 3 6 6 0 9 0 wew. 30

  • Praca Sanok
  • Sprzątaczka Sanok
  • Pracownik biurowy Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179