Magazynier Kierowca Sanok
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
Suncorp
1. 5. 2024

Firma zajmująca się sprzedażą artykułów szkolnych oraz zabawek poszukuje kandydata na stanowisko kierowcy-magazyniera Jest to rola wymagająca sprawności fizycznej, odpowiedzialności i punktualności.
Obowiązki:
- Dostarczanie towaru do poszczególnych punktów sprzedaży na terenie Sanoka oraz woj. Podkarpackiego i Małopolskiego
- Załadunek i rozładunek towarów.
- Zarządzanie czasem dostaw, aby zapewnić terminowość.
- Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym oraz w higienie.
- przyjęcie, ewidencja i wydawanie towaru.
Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B.
- Dobra kondycja fizyczna do pracy.
- Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych będzie dodatkowym atutem.
- Umiejętność pracy w zespole i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.
- Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie ze stresem.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail @
Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Sanok
  • Kierowca Sanok
  • Magazynier Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523