Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim! 10tyś na rękę
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
Adam Szafranek
11. 4. 2024

Praca na stanowisku Spedytora Międzynarodowego w Żarach (lubuskie). Stawka: od 10 tyś. netto w ramach umowy B2B.
Szczegóły:
Obowiązki:
- monitorowanie realizacji zleceń przewozowych
- dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług
- obsługa giełd i platform transportowych
- pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych
- aktywne poszukiwanie Klientów, przygotowywanie ofert handlowych
- gotowość do możliwych wyjazdów służbowych w ramach ofert handlowych (ilość zależy od samodzielnej organizacji)
Wymagane:
- doświadczenie
- komunikatywny język niemiecki; mile widziane: jęz. angielski
- sprawna obsługa giełd i platform transportowych
- własna baza klientów oraz przewoźników
Oferujemy:
- wynagrodzenie od 10.000 zł netto
- umowa B2B
Praca ma wymiar pełnego czasu pracy. W pełni stacjonarna, na miejscu w Żarach.
Zapraszam do udostępnienia swojej aplikacji.
Zapraszam do telefonu na numer 781491005.

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030