Przedstawiciel handlowy w branży transportowo-logistycznej z językiem angielskim
  • Żary
Żary, Żary, Lubusz Voivodeship, Polska
HR Work Force Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Miejsce pracy: Żary

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, który jest liderem w branży transportowo-logistycznej poszukujemy Przedstawiciela handlowego z własną bazą klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie realizacji zleceń przewozowych,
  • Dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług,
  • Obsługa giełd transportowych oraz platform transportowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Wyjazdy służbowe.

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz min roczne doświadczenie,
  • Dbasz o relacje z klientami,
  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie B2 [warunek konieczny,
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • Jesteś osobą komunikatywną, pełną energii i zaangażowaną w działaniu,
  • Posiadasz umiejętność organizacji pracy,
  • Własna baza klientów oraz przewoźników będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizji Wypracowanej w danym miesiącu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B / umowa o pracę,
  • Samochód służbowy o użytku prywatnego,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet medyczny w Enel-Med.,
  • PPE, ZFŚS,
  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

HR Work Force (APT 6474) to bardzo dynamicznie rozwijająca się agencja z zakresu doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta. W odpowiedzi na potrzeby rynku, przygotowujemy rozwiązania z zakresu outsourcingu personalnego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.)Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

  • Praca Żary
  • Przedstawiciel handlowy Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293