Spedytor Międzynarodowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
AYP Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży transportowej, oferująca szeroką gamę usług logistycznych i spedycyjnych. Specjalizują się w różnych formach transportu, w tym lotniczym, morskim, kolejowym i drogowym. Obsługują transport w ponad 100 krajach na wszystkich sześciu kontynentach, zapewniając usługi eksportowo-importowe oraz dostawy od drzwi do drzwi.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy – Skandynawia

Miejsce pracy:Gdynia

Oferujemy:

-       Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B

-       Niezbędne narzędzia pracy

-       Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

-       Szereg benefitów: Dofinansowanie do karty multisport, prywatnej opieki medycznej, szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, inicjatywy dobroczynne, brak dress code’u, spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

-       Bieżącą obsługę zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego.

-       Bezpośrednią współpracę z przewoźnikami i klientami

-       Monitoring obsługiwanych zleceń transportowych.

-       Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług.

Wymagania

-       Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego min 1 rok

-       Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1

-       Umiejętność szybkiego reagowania na problemy związane z realizacją transportu

-       Umiejętność budowania długofalowych relacji z przewoźnikami i klientami.

-       Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się branży!

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190