Spedytor Morski
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Broekman Logistics Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i monitorowanie transportu morskiego towarów wraz z innymi zaangażowanymi stronami
  • Planowanie i organizowanie operacji załadunku, rozładunku, przeładunku i składowania towarów
  • Opracowywanie harmonogramów dostaw i zapewnianie zgodności z terminami
  • Zapewnianie zgodności z przepisami i procedurami celno-skarbowymi oraz wymogami bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych i zwiększenia efektywności operacyjnej

Nasze wymagania

  • Posiadanie wykształcenia wyższego lub średniego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 6 miesięcy
  • Umiejętność planowania i organizowania transportu morskiego
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z transportem morskim,
  • Znajomość obsługi systemów informatycznych związanych z zarządzaniem transportem morskim i logistyką
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku branży morskiej
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem
  • Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Sumienność, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami w firmie
  • Uśmiech, poczucie humoru oraz pozytywne podejście do życia

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet Multisport
  • Szkolenia zawodowe i językowe
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Gdynia
  • Spedytor Gdynia
  • Makler morski Gdynia
  • Technik nawigator morski Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782