Spedytor międzynarodowy
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja transportów FTL/LTL, planowanie przewozów oraz warunków transportu na trasach międzynarodowych;
  • Przygotowywanie wycen;
  • Współpraca z działem administracyjnym;
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami oraz dbałość o jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Własna baza kontrahentów;
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna).

Mile widziane

  • Znajomość innego języka obcego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • Pakiet benefitów.

  • Praca Olsztyn
  • Spedytor Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293