Dyrektor Regionu Sprzedaży
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
KAUFLAND
11. 4. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • całościowy nadzór nad powierzonymi marketami pod kątem przestrzegania przepisów prawa pracy, przepisów BHP oraz przepisów prawa gospodarczego
  • realizacja planów obrotowych i kosztowych w podległych marketach, nadzór nad funkcjonującymi procesami oraz zapewnienie ich realizacji
  • analiza zachowania konkurencji oraz potencjalnego klienta firmy, a także wdrażanie obowiązujących konceptów przedsiębiorstwa w podległych marketach regionu sprzedaży
  • kontrola dostępności asortymentu towarowego oraz jego właściwa prezentacja, a także nadzór nad prawidłowym przepływem gospodarki towarowej
  • praca ze strukturą regionu, rozwój kadry kierowniczej, nadzór nad rozwojem pracowników oraz wprowadzanie środków wspomagających zarządzanie personelem.

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu marketu wielkopowierzchniowego w branży spożywczej (warunek konieczny)
  • minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu regionu sprzedaży w branży spożywczej (warunek konieczny)
  • wyższe wykształcenie
  • entuzjazm, zaangażowanie i pełna dyspozycyjność (w tym gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania przez okres do 2 lat)
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych) oraz samochód służbowy do celów prywatnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

KAUFLAND

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

  • Praca Olsztyn
  • Dyrektor Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Dyrektor artystyczny Olsztyn
  • Dyrektor kreatywny Olsztyn
  • Dyrektor finansowy Olsztyn
  • Dyrektor szkoły Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293