Spedytor Międzynarodowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Naszym klientem jest jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży TSL w Polsce. Od ponad 40 lat zajmuje się szeroko pojętym transportem i dzięki zdobytemu do tej pory doświadczeniu, pełni rolę aktywnego gracza na najważniejszych rynkach europejskich.
Firma poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego Drogowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1+)
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość j. francuskiego lub j. niemieckiego
  • 2 - 3 lata doświadczenia w pracy jako Spedytor Międzynarodowy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • Stabilne zatrudnienie
  • Premie indywidualne
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną (Luxmed)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Szkolenia
  • Program rekomendacji pracowników
  • Firmową biblioteczkę
  • Owocowe wtorki i popcorn co piątek ;)
  • Piękny widok z 16. piętra w biurze w centrum Wrzeszcza

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie ładunków dla aut ciężarowych oraz busów poprzez giełdy transportowe oraz kontakt bezpośredni
  • Negocjowanie z klientem zagranicznym warunków wykonywania transportu
  • Weryfikowanie warunków umowy transportowej z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi oraz mailowymi
  • Informowanie klienta o przebiegu transportu
  • Mailowy/telefoniczny kontakt z klientem zagranicznym
  • Współpraca z kierowcami poprzez firmowy komunikator oraz telefon w zakresie: nadzorowania czasu pracy kierowcy, monitorowania przebiegu transportu - trzymanie ręki na pulsie, wsparcia językowego podczas codziennej pracy
  • Realizacja zlecenia transportowego w zakresie: wprowadzania do systemu, tworzenia instrukcji przebiegu transportu dla kierowcy za pomocą specjalnego programu

  • Praca Gdańsk
  • Spedytor Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864