Spedytor międzynarodowy - Specjalista ds. transportu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Transport Ciężarowy Waldemar Głuszko
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów drogowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie bazy podwykonawców oraz budowanie długofalowej współpracy z nimi
  • Dbanie o terminowość załadunków oraz dostaw
  • Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub innego zachodnioeuropejskiego języka w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • Znajomość MS Office i sprawna obsługa komputera
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w realizacji wyznaczonych celów

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Multisport
  • Branżowe szkolenia
  • Imprezy integracyjne
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Spedytor Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551