Specjalisty ds. komercjalizacji
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
6. 6. 2024

zatrudni w Dziale Nauki, Pozyskiwania Grantów i Współpracy Międzynarodowej, na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • przygotowanie i koordynacja dokumentacji związanej z ochroną własności intelektualnej i komercjalizacją wyników badań naukowych i prac rozwojowych
  • obsługa i nadzorowanie procesu komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych
  • obsługa wyceny wartości rynkowej dóbr intelektualnych
  • tworzenie ofert technologicznych dotyczących sprzedaży rozwiązań opracowywanych na Uczelni
  • obsługa aplikacji do zarządzania własnością intelektualną i procesami komercjalizacji
  • obsługa realizacji umów związanych z komercjalizacją
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników Uczelni
  • współtworzenie wewnętrznych aktów normatywnych
  • opracowywanie wkładu do publikacji związanych z działalnością jednostki
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi oraz nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z przedsiębiorcami

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • wykształcenie wyższe, ukończone studia z zakresu ekonomii/prawa lub z zakresu nauk medycznych/przyrodniczych
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe zakresu współpracy nauki z biznesem, ochrony własności intelektualnej i procesów komercjalizacji
  • znajomość ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym oraz aktów normatywnych z zakresu własności intelektualnej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • skrupulatność i dokładność
  • wysokie umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność wystąpień i prezentacji
  • wykazywanie się dużą inicjatywą i samodzielnością w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w Uczelni publicznej z ponad 100-letnią historią
  • udział w pozyskiwaniu i realizacji projektów pozyskanych ze środków krajowych i zagranicznych
  • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji
  • świadczenia z Zakładowego Funduszy Świadczeń Socjalnych

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370