Specjalistka/Specjalista ds. Sprzedaży
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Media Markt Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

81925

Obowiązki

Jako Specjalista ds. sprzedaży będziesz tworzyć wyjątkowe doświadczenia klientów w sklepie. Czym będziesz się zajmować?

  • Doradzaniem klientom przed, w trakcie i po zakupie - z pasją, wykazując najwyższy poziom wiedzy i kompetencji
  • Zapewniem doskonałej jakości obsługi klienta i wyjątkowej atmosfery podczas zakupów
  • Aktywną sprzedażą produktów, akcesoriów i usług w różnych grupach towarowych
  • Inspirującym proponowaniem rozwiązań i prezentowaniem możliwości jakie niesie świat technologii
  • Dbaniem o prawidłową ekspozycję towaru i estetykę miejsca pracy

Wymagania

Kontakt z ludźmi jest dla Ciebie przyjemnością, pasjonujesz się innowacyjnymi technologiami i lubisz sprzedawać. W związku z tym wykazujesz następujące cechy:

  • Interesujesz się trendami w branży elektroniki użytkowej
  • Koncentrujesz się na kliencie i dbasz o doskonałą jakość obsługi
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, sprawnie realizujesz zlecone zadania i pracujesz w sposób zorientowany na rozwiązania
  • Jesteś graczem zespołowym i cieszysz się ze wspólnego sukcesu

Oferujemy

  • Premie za wyniki
  • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
  • Fajny zespół

Źródło: Media Markt/Praca

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696