Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Comarch
18. 5. 2024

1353

Obowiązki

  • Wsparcie działań działu sprzedaży m.in. w zakresie przygotowywania dokumentacji ofertowej dla Klientów sektora e-Zdrowie
  • Sporządzanie dokumentacji przetargowej zgodnie z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych (PZP)
  • Korespondencja z Krajową Izbą Odwoławczą
  • Terminowa realizacja zadań wynikająca z obsługi postępowania przetargowego
  • Prowadzenie wszelkiego rodzajów rejestrów w tym rejestru zamówień publicznych, protestów i odwołań
  • Przygotowywanie umów podwykonawczych, RODO itp.
  • Prowadzenie archiwizacji i dokumentowanie działań w wewnętrznych systemach firmy
  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych ogłoszeń przetargowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze zamówień publicznych
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Skrupulatność i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • Gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Praca w atmosferze współpracy, zaufania, wzajemnego szacunku oraz pomocy
  • Indywidualny plan szkoleń oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Duży bezpłatny parking

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064